maart
30
mrt.
Provinciale training WKF Antwerpen
16:00 - 18:00
april
09
apr.
Provinciale kumite training WKF West-Vlaanderen
19:00 - 21:00
13
apr.
Mushin trainingsdag
10:30 - 14:30
15
apr.
Provinciale training Ippon
20:00 - 21:30
18
apr.
Competitie training Ippon
19:30 - 21:00
18
apr.
Provinciale training Ippon Oost Vlaanderen
19:30 - 21:00
19
apr.
Competitie training Ippon
19:30 - 21:00
20
apr.
Kissaki-Kai Karate-Do open training
14:00 - 16:00
21
apr.
Conquer The Mat 2024
09:00 - 18:00
27
apr.
Provinciale trainingen Vlaams Brabant WKF & Ippon
11:00 - 12:30
28
apr.
Special Friends Cup
09:00 - 17:00
mei
06
mei
Provinciale training Ippon
20:00 - 21:30
16
mei
Competitie training Ippon
19:30 - 21:00
16
mei
Provinciale training Ippon Oost Vlaanderen
19:30 - 21:00
juni
01
jun.
WKF wedstrijd scouting Kumite +16 jarigen
14:00 - 16:00
01
jun.
Provinciale training WKF Antwerpen
14:00 - 16:00
04
jun.
Provinciale instructietraining JKA Oost Vlaanderen
19:00 - 20:30
07
jun.
Competitie training Ippon
19:30 - 21:00
08
jun.
WKF wedstrijd scouting Kata alle leeftijden
14:00 - 16:00
augustus
06
aug.
-
10
aug.
september
09
sep.
Provinciale training Ippon
20:00 - 21:30
16
sep.
Competitie training Ippon
20:00 - 21:30
16
sep.
Competitietraining Ippon
20:00 - 21:30
19
sep.
Competitie training Ippon
19:30 - 21:00
19
sep.
Provinciale training Ippon Oost Vlaanderen
19:30 - 21:00
oktober
06
okt.
Open (G-) Cup
08:00 - 17:00
07
okt.
Provinciale training Ippon
20:00 - 21:30
11
okt.
Competitie training Ippon
19:30 - 21:00
17
okt.
Competitie training Ippon
19:30 - 21:00
17
okt.
Provinciale training Ippon Oost Vlaanderen
19:30 - 21:00
19
okt.
Samoerai Leuven Open
09:00 - 19:00
27
okt.
The Dynamic Cup
09:30 - 17:00
november
05
nov.
Provinciale instructietraining JKA Oost Vlaanderen
19:00 - 20:30
17
nov.
Provinciaal Karate Kampioenschap Antwerpen 2024
08:30 - 18:00
18
nov.
Provinciale training Ippon
20:00 - 21:30
december
06
dec.
Competitie training Ippon
19:30 - 21:00
19
dec.
Provinciale training Ippon Oost Vlaanderen
19:30 - 21:00